Agropoistenie.sk - www.isat.sk

ISAT
Prejsť na obsah

BENEFIT Agropoistenie.sk

Agropoistenie s.r.o. je maklérska spoločnosť pôsobiaca v  oblasti poľnohospodárskeho poistenia s celoslovenským pôsobením. Tvoria ju ľudia s poľnohospodárskym vzdelaním a dlhoročnou praxou v danom sektore. Špecializujú sa na agropoistenie, čo zahŕňa poistenie plodín, zvierat, strojov a majetku. Sú lídrom a pevnou súčasťou poľnohospodárskeho poistenia na Slovensku.

Agropoistenie.sk ako prvá spoločnosť na Slovensku, Vám  predstavuje informačný portál pre farmárov, chovateľov, vinárov a pestovateľov, kde si môžete jednoducho a rýchlo vypočítať poistné za  plodiny, zvieratá a stroje. Navštívte stránku www.agropoistenie.sk a vypočítajte si cenu poistného online.
Jedná sa o kalkulačku, ktorá Vám prehľadne poskytne výpočet poistného z viacerých poisťovní, ktoré sa špecializujú na poistenie poľnohospodárov. Na základe Vami zadaných údajov do kalkulačky, máte predbežný prehľad o výške poistného, spoluúčasti a poistných rizík, ktoré Vám vieme následne dojednať v poistnej zmluve. Každú ponuku vieme ešte konkrétne upraviť podľa požiadaviek klienta, a poskytnúť mu komplexný servis a správu jeho poistnej zmluvy počas celej doby zmluvného vzťahu.
Užitočné odkazy
Partneri
ISAT, s.r.o.
Radlinského 12
949 01 Nitra
IČO : 35951265
DIČ : 2022047577
Zostaňte s nami
Vzdialená podpora
Základné údaje o spoločnosti
Nájdete nás každý pracovný deň na pobočke od 7:00 do 16:00, telefonicky nás môžete kontaktovať kedykoľvek.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Spoločnosť ISAT, s.r.o. je registrovaná v Obchodnom registri Okresného súdu Nitra, Oddiel: Sro, vložka číslo: 17012/N-Zbl. Deň zápisu 20.08.2005
IČ DPH : SK2022047577
Návrat na obsah